Nastavenia stránky

Do nastavení vlastnej webstránky sa dostanete nasledovným spôsobom:

  1. Prihláste sa do editora.
  2. Kliknite v ľavo hore na ≡ Stránka“ a Nastavenia stránky.

Viditeľnosť stránky

Vy rozhodujete o tom, či je stránka viditeľná pre klientov a tiež kedy bude zverejnená. Viditeľnosť stránky sa nachádza v Stav stránky.

Je možné nastaviť či je stránka online/offline [1], rovnako sa nastavuje adresa webu [2], štandardne je nastavený názov domény, avšak poskytujeme aj testovaciu subdoménu v tvare (číslo).fajnweb.sk.


Profil

Každá stránka musí mať pre správnosť a dôveryhodnosť nastavené správne údaje o vlastníkovi stránky, rovnako popis stránky, základné identifikačné nástroje a podobne. Túto možnosť ponúka aj Vlastná webstránka cez sekcie Nastavenia a Profil.

V rámci profilu je možné nastaviť napr. logo, názov a popis stránky. Viac o možnostiach hovorí obrázok nižšie.

Rozšírené informácie obsahujú už priamo kontaktné informácie na tvorcu/správcu/vlastníka stránky. Všetky informácie nastavené v „Detaily kontaktu“ sa automaticky premietnu aj do Kontakt widgetu čím môžete predísť duplicitnému vypĺňaniu údajov.

Favicon (ikona stránky)

Ak sa chcete vyhrať s detailami stránky, favicon je určite jedna z prospešných funkcionalít. Pridať favicon môžete cez sekcie Nastavenia a ikona stránky, kde vyberiete ikonu. Formát musí byť .ico.

Aktualizované 7. júna 2022

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Spýtajte sa nás, radi poradíme
Po - Ne 8:00-22:00
Kontaktovať podporu