Pridávanie produktov

Pridávanie produktov je naozaj jednoduché. V obchode stačí kliknúť na „Produkty“ a následne červené „+“ čím sa zobrazí možnosť na pridanie produktu. Vyplníte názov, popis a pridanie produktu je možné. Okrem týchto informácii viete pre produkt zapnúť sledovanie zásob alebo pridať ďalšie varianty.


Sledovanie zásob

Zapnúť sledovanie zásob je možné cez vrchné navigačné menu v nastaveniach konkrétneho produktu. Možnosti sú len dve, sledovať alebo nesledovať produkt. Ak zvolíte sledovať,  je potrebné nastaviť pri akom počte chcete upozornenie a koľko jednotiek je aktuálne skladom. Túto možnosť uvidíte len v prípade, že nemáte pre daný produkt nastavených viacej variant. V opačnom prípade nastavujete počet dostupnej varianty produktu priamo pri nastavení variantov. Rovnako je dostupná možnosť či systém povolí kúpu aj keď produkt nie je skladom.

Pridanie variant produktu

Pridať varianty viete taktiež priamo pri produkte cez horné navigačné menu, kde kliknite na pridať varianty. Následne sa zobrazí tabuľka pre vyplnenie názvu a tiež samotných variant. Každá varianta sa potvrdzuje „enterom“.

Ideálny riešením je nastaviť všetky varianty naraz keďže ich dodatočným doplnením sa vymažú informácie o cenách variant, zásobách a pod.

Po nastavení variant je ešte potrebné nastaviť samotné ceny, počet skladom či hmotnosť (ak je potrebná). K menu na vyplnenie sa dostanete cez „ceruzku“ pri variante.

Aktualizované 26. júna 2020

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Spýtajte sa nás, radi poradíme
Po - Ne 8:00-22:00
Kontaktovať podporu