Pridávanie produktov

Pridávanie produktov je naozaj jednoduché. V sekcii Obchod stačí kliknúť na „Produkty“ a následne vpravo hore na tlačidlo Pridať produkt čím sa zobrazí možnosť na pridanie produktu. Vyplníte názov, popis a pridanie produktu je možné. Okrem týchto informácii viete pre produkt zapnúť sledovanie zásob alebo pridať ďalšie varianty.


Sledovanie zásob

Zapnúť sledovanie zásob je možné zapnúť v nastaveniach konkrétneho produktu. Možnosti sú len dve, sledovať alebo nesledovať produkt. Ak zvolíte sledovať,  je potrebné nastaviť pri akom počte chcete upozornenie a koľko jednotiek je aktuálne skladom. Túto možnosť uvidíte len v prípade, že nemáte pre daný produkt nastavených viacej variánt. V opačnom prípade nastavujete počet dostupnej varianty produktu priamo pri nastavení variánt. Rovnako je dostupná možnosť či systém povolí kúpu aj keď produkt nie je skladom.

Pridanie variánt produktu

Pridať varianty je možné v nastaveniach produktu v sekcii Produktové možnosti. Následne sa zobrazí tabuľka pre vyplnenie názvu a tiež samotných variant. Každá varianta sa potvrdzuje „enterom“ alebo čiarkou.

Ideálnym riešením je nastaviť všetky varianty naraz, keďže ich dodatočným doplnením sa vymažú informácie o cenách všetkých variánt, o zásobách, a pod.

Po nastavení variánt je ešte potrebné nastaviť samotné ceny, počet skladom, či hmotnosť (ak je potrebná). K menu na vyplnenie sa dostanete cez tlačidlo upraviť.

Aktualizované 18. júla 2023

Bol pre vás tento návod nápomocný?

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Spýtajte sa nás, radi poradíme
Po - Ne 8:00-22:00
Kontaktovať podporu