Kariéra

Pridaj sa k nám

NEUSTÁLE HĽADÁME NOVÉ TALENTY

Sme slobodná a otvorená firma. Robíme to, čo nás baví, a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie. Dbáme na top kvalitu ľudí aj práce. Rovnako dôležitá je pre nás aj firemná kultúra, a preto do tímu hľadáme nových kolegov. Ak sa ti naša filozofia pozdáva, pozri si pozície, ktoré sú u nás pravidelne vyhľadávané. Neváhaj nám kedykoľvek poslať svoje portfólio. 

FullStack PHP Developer
Aj keď už nehľadáme aktívne, stále sme otvorení top kandidátovi, ktorý nám pomôže s vývojom nových produktov a zlepšovaním interných nástrojov, ktoré používajú desaťtisíce našich zákazníkov. Ak ťa láka robiť na dynamických end-to-end projektoch v malom tíme a okrem samotného vývoja sa podieľať aj na dizajne riešení, si na dobrej stope.
Customer support (1st line support)
Do nášho elitného support teamu hľadáme nového kolegu / kolegyňu. Pomoc a podpora našim zákazníkom je vo WebSupporte kladená na prvé miesto a preto hľadáme niekoho, kto chápe, aké dôležité je prekonať očakávania klienta.
2nd Line Admin (part-time)
Náš tím opäť narastá a preto otvárame pozíciu 2nd line admin. Čaká ťa riešie náročnejších technických požiadaviek zákazníkov zameraných na prevádzku, dostupnosť, či výkon internetových služieb.
Performance Marketer
Si dobrý v PPC, ale už ti to nestačí? Ani nám! Poď k nám a dostaneš priestor ísť viac do hĺbky, no potiahneme ťa aj do šírky. Bude z teba T-shaped performance marketér ako lusk!
Sales Hunter
Máme super B2B produkty, podporu a starostlivosť o klienta. Aj preto táto naša vertikála tento rok porastie o 48% a prekročí ročný obrat 600K. Bez proaktívneho sales, len reagovaním na prichádzajúce dopyty. Rast a spokojnosť zákazníkov nám dodávajú sebavedomie. Chceme ísť ešte ďalej, veď “sky's the limit”...
Front End Developer
Už ťa nebaví robiť na malých projektoch prostredníctvom starých technológií? Naber odvahu a chyť sa príležitosti ešte dnes.
Linux Admin
Chcel by si mať pod palcom stovky “terabajtov” dát, niekoľko tisíc výpočtových jadier a sieť, kde tečú dáta aj po 40GBit/s linkách? Poď s nami rozvíjať (nielen) slovenský online svet.
Robíme to, čo nás baví, a to nás spája

Prečo pracovať vo WebSupporte?

Práca vo WebSupporte
Nekonečné možnosti
U nás nebudeš obmedzený korporátnymi pravidlami ani popisom pozície. Každý dobrý nápad sa tu ujme.
Kolektív na nezaplatenie
Skladáme tím z áčkových hráčov, no čakajú ťa tu aj srandičky, hecovanie, akcie a miesto kolegov noví kamoši.
Podporíme tvoj projekt
Ak pracuješ na nejakom vlastnom projekte, získaš od nás nielen hosting zadarmo, ale aj kontakty a know-how.
Naša najlepšia reklama

Spokojní zamestnanci

Najlepšie články z inšpiratívneho blogu

Hacknite sa!

Buďte efektívnejší, rýchlejší a kreatívnejší. Nechajte sa inšpirovať najčítanejšími článkami, ktorých princípy stále platia a riadime sa nimi dodnes.

Prečítajte si viac
truban.support
Slovenský bestseller

chcete lepšie spoznať náš príbeh?

LiveAgent