Head of what?

Posledné dva roky sme usilovne pracovali na kompletnej prerábke nášho WebAdmin rozhrania. Verzia 3.0 je na svete, ale tým to nekončí. Zákazníci čakajú verzie 3.1, 3.2, 3.3 a tak ďalej. Chceme im dopriať predikovateľný vývoj, spracúvať ich spätnú väzbu a posúvať sa iteratívne ďalej. Na to však potrebujeme zdatného product ownera.

Za skoro 17 rokov existencie sa vie v skrini nahromadiť kopu kostlivcov. Vtedy je rozhodujúce, ak má firma odvahu ich postupne odstrániť. My tú ambíciu máme. Pripravujeme novú objednávku, chceme systém na manažment prekladov, notifikačný systém, ale aj backend systém pre mnohonásobne viac zákazníkov. Preto potrebujeme projekťáka.

Táto rola je teda kombináciou produkťáckej a projekťáckej práce. Aj si vymyslíš, aj zmanažuješ. K dispozícii ti bude developer, dizajnér, copywriter aj analytik.


Toto sa mi páči, chcem sa pridať
Platové ohodnotenie
od 1800 €/mesačne brutto
Lokalita
Bratislava/Remote
Typ pracovného pomeru
Full-time
Play
Spustiť video
K tomuto sa budeme limitne blížiť

Ako bude vyzerať tvoj týždeň v práci?

 • Pondelok:
  Máš pravidelný meet k feature queue. Určuješ vlastné priority, koordinuješ sa s ostatnými produkťákmi a so šéfom developerov sa dohaduješ, čo sa má v najbližšom "šprinte" naceniť a čo dokončiť.
 • Utorok:
  Projekt novej objednávky beží na plné obrátky, ale odhad jednej časti sa ukázal ako chybný. Zisťuješ viac detailov, dávaš dokopy možné scenáre a pripravuješ stretnutie so steering committee.
 • Streda:
  Všetky úlohy sú zadané a spracúvaju sa. Máš čas sa pomaly pripravovať na ďalší projekt. Robíš si research k možnostiam notifikačných systémov, manažmentu prekladov a pokročilej autentifikácie. Jeden z nich to bude.
 • Štvrtok:
  Developeri ti odovzdávajú epic. Treba ho prebrať, či spĺňa zadanie alebo ho treba vrátiť na opravu. Ak je všetko v poriadku, ide sa plánovať deploy, komunikácia do firmy aj na zákazníkov.
 • Piatok:
  Dnes máte stand up meet s tvojím virtuálnym tímom pre novú objednávku. Pár vecí vyšlo, pár nie. Padne dohoda, na zmenu v procesoch, ktorú ty zaznamenáš a uvedieš do praxe. S dizajnérom ešte riešite ako pekne obísť jedno novozistené technické obmedzenie a týždeň je u konca.
Naša ideálna predstava

Očakávame od teba

 • Máš reálne "odžitý" produktový manažment software (týždne bežne voláš šprinty)
 • Už si viedol software projekt v rámci mesiacov alebo si bol ich súčasťou na úrovni rokov
 • I keď si ešte nebol priamo produkťák, či projekťák, musíš mať ambíciu určovať víziu
 • Máš ambíciu skutočne viesť svoj virtuálny tím, nie len zadávať tasky do Jiry
 • Si zodpovedný a vieš povedať "takto to bude" a tiež pokorný a vieš povedať "máš pravdu"
 • Kde iní vidia prekážku, ty vidíš 4 riešenia

Očakávaj od nás

Pôjdeš hore

Máte ma, som in

Najprv si s tebou zavolá Veronika, naša HR, a pobavíte sa o našich aj tvojich očakávaniach od spolupráce. Na osobnom rozhovore si prejdeme detailnejšie tvoje skúsenosti a ty sa nás popýtaš, čo ťa ešte o pozícii zaujíma, aby sme zistili, či sa k sebe hodíme. Stretneš nás v tejto zostave:
Luboš Lahký WebSupport Chief Revenue Officer
Filip Benčo WebSupport Head of development


Uploading
truban.support
Slovenský bestseller

chcete lepšie spoznať náš príbeh?

LiveAgent