WebSupport blog

Toto leto ponúkame virtuálny server grátis na rok

Leto je ideálne obdobie, kedy sa môžete pustiť do svojich nápadov, alebo projektov, ktoré už dlho odkladáte. Radi vám v tom pomôžeme a ponúkame možnosť získať nový Virtuálny privátny server (VPS) na dvojnásobné obdobie zdarma.

Je to jednoduché – ak si VPS objednáte napríklad na 1 mesiac, my vám k nemu dáme ďalší mesiac grátis. Ak sa rozhodnete pre tri mesiace, tak dostanete ďalšie 3 zadarmo. No a samozrejme ak na celý rok, teda 12 mesiacov, tak po ich uplynutí máte celý ďalší rok grátis. Slovami nejedeného obchodníka „… a to sa oplatí!“

Virtuálny server je prémiové cloudové prostredie pre nasadenie a prevádzku produkčných systémov. Dôverujú mu stovky zákazníkov, ktorí na ňom majú postavené svoje podnikanie. V lokálnom aj globálnom merítku majú naše virtuálne servery výborný výkon (full SSD), nízku CPU agregáciu a vysokú dostupnosť (posledných 365 dní 100%).

Medzi ďalšie zaujímave funkcie patria snapshoty, široké portfólio Linuxových distribúcii a aj operačných systémov z rodiny Microsoft Windows Server.

Ako na to?

Chcem nové VPS

Pravidlá a podmienky

Komentáre