WebSupport blog

Rady skúsených – Tomáš Sroka (Liftago)

Radi sa rozprávame o podnikaní s ľudmi, ktorých práca baví a inšpirujú ňou svoje okolie. Rozhodli sme sa preto natočiť niekoľko rozhovorov s rôznymi osobnosťami z online prostredia, ktorí na kameru vyrozprávali svoj príbeh, know how, ale aj faily, ktoré sprevádzajú ich podnikateľskú činnosť.

Ako prvého hosťa sme si pozvali Tomáša Sroku. Tomáš stojí za viacerými známymi projektmi, ktoré dnes využívajú tisícky ľudí. Je autorom známeho zľavového portálu Zľavomat a v súčasnosti je mana­žé­rom pre Slo­ven­sko vo firme Lif­tago – aplikácie na objednávanie taxíkov. O Tomášovej podnikateľskej ceste sa porozprával náš kamoš, Oliver Jakubík.

Ak vás rozhovor zaujal, nezabudnite sa prihlásiť k odberu nášho infomailu. Nezmeškáte tak žiadny rozhovor a získate skvelý prehľad aj o článkoch na našom blogu.

Stiahnite si e-book Hacknite sa!

Buďte efektívnejší, rýchlejší a kreatívnejší. Nechajte sa inšpirovať technikami, ktorých princípy stále platia a riadime sa nimi doteraz. Prečítajte si výber toho najlepšieho z 10 ročnej histórie firemného blogu.

Osobné údaje (najmä e-mailovú adresu) spracúvame za účelom poskytnutia e-booku. Na poskytnuté osobné údaje sa vzťahujú zásady ochrany osobných údajov.

Komentáre