WebSupport blog

10 tipov na audioknihy, ktoré musíte mať

Veľkou výhodou audiokníh je, že ich môžete počúvať na miestach, kde sa čítanie práve nehodí. Napríklad v aute, alebo pri práci. Navyše, šetria vaše oči a čas. V spolupráci s portálom audioteka.com sme vytvorili zoznam populárnych audiokníh, ktoré by nemali chýbať vo vašej audiotéke 🙂

Restart

Audiokniha je stručná, zrozumiteľná a zbavená profesionálneho žargónu. A predovšetkým je plná jednoduchých pravidiel a rád pre úspešné podnikanie v 21. storočí. Naučíte sa, ako byť produktívnejší, ako sa dostať do hry, bez toho aby ste museli vykradnúť banku, a dostanete aj hromadu ďalších, neobvyklých myšlienok, ktoré vás môžu inšpirovať aj podnecovať. Stiahnite si audioknihu Restart.

Zbraně vlivu

Ak pracujete s ľuďmi, túto audioknihu o podstate ľudského správania by ste nemali prehliadať. V sociálnej interakcii nemáme pokoj ani čas. Vytvárame si skratky, ktoré sú z mnohých ohľadov úsporné. Dokonca sú nám tieto skratky veľmi vrodené a väčšinou fungujú. Dajú sa však účinne zneužiť. Audiokniha vysvetľuje, ako a prečo sa necháme vmanipulovať do činností, do ktorých sa nám vlastne nechce. Tvrdí, že v podstate existuje 6 zbraní vplyvu. Stiahnite si knihu Zbrane vlivu.

Konec prokrastinace

Petr Ludwig v pôvodnej českej publikácii opierajúcej sa o posledné vedecké výskumy svetových univerzít z oblasti ľudského rozhodovania, motivácie a produktivity prináša odpoveď na otázku, ktorú si kladie každý z nás: Ako z toho von? Ako byť produktívnejší bez väčšej únavy? Ako začať využívať náš čas efektívnejšie? Ako prežiť každý deň naplno? Táto kniha vám pomôže s váhaním a odkladaním dlhodobo bojovať a zlepší vašu schopnosť využívať čas zmysluplnejšie. Stiahnite si audioknihu Konec prokrastinace.

Nepostradatelní

Nenahraditeľným pilierom je človek, ktorý dokáže vstúpiť do chaosu a nastoliť poriadok. Človek, ktorý vie vynájsť, nadväzovať kontakty, tvoriť a doťahovať veci do konca. Miluje svoju prácu a vydáva zo seba to najlepšie. Prináša radosť aj výzvy svojim zákazníkom a kolegom. Vytvára totiž vzťahy s ľuďmi okolo seba, pracuje s emóciami a svoje zručnosti rozvíja. Nenahraditeľní nečakajú na pokyny, ale namiesto toho sami vymýšľajú, čo ďalej robiť. Stiahnite si audioknihu Nepostradatelní.

Génius v nás

Nápadité. Inovačné. Geniálne. Týmito slovami označujú vizionári to, čo všetci rešpektujú a obdivujú. A tieto slová teraz môžu charakterizovať aj vás. Napriek všetkým predsudkom, kreativita nie je dar, s ktorým sa človek musí narodiť. Je to zručnosť. Zručnosť, ktorú sa môžeme naučiť. Stiahnite si adioknihu Génius v nás.

 

Nekonvenční myšlení

Autori zastávajú hlboké presvedčenie, že blázon je ten, kto robí stále to isté, a napriek tomu očakáva iný výsledok. Nebojte sa byť iný/á, spochybňujte zdanlivo nezvratné zákony svojej branže a hovorte si: „Nedôveruj žiadnemu odborníkovi, ktorý hovorí, že to tak robí už dvadsať rokov – treba to robí už dvadsať rokov zle.“ Stiahnite si audioknihu Nekonvenční myšlení.

 

Jak rychle zbohatnout

Takže vy chcete rýchlo zbohatnúť? Pred niekoľkými rokmi si autor tejto audioknihy položil podobnú otázku. Preštudoval množstvo kníh, článkov i rád a vybral si z nich tie, ktoré mu pripadali ako najrozumnejší spôsob, ako si zarobiť dostatok peňazí na slušné živobytie. Tieto poznatky osem rokov testoval v praxi a vy sa teraz dozviete, ktoré rady bežne uvádzané v príručkách predstavujú pre väčšinu populácie len slepú uličku a ktoré naopak skutočne fungujú. Stiahnite si audioknihu Jak rychle zbohatnout.

Čtyřhodinový pracovní týden

Či ste prepracovaný zamestnanec, alebo podnikateľ lapený v pasci svojej vlastnej firmy, táto audiokniha vám ukáže cestu k lepšiemu a veselému životu. Systém „otroč – šetri – odpočívaj“, kedy v mladosti po celé dni driete a vlastný život akoby odkladáte na dôchodok, je už prekonaný. Je možné si užívať života aj v produktívnom veku. Luxusný životný štýl, ešte pred dvadsiatimi rokmi vyhradený len milionárom, je dnes dostupný každému a rýchlo rastúca subkultúra „nových bohatých“ to dokazuje. Stačí len chytro využívať všetky možnosti, ktoré nám moderný svet ponúka, a osvojiť si niekoľko nových návykov. Stiahnite si audioknihu Čtyřhodinový pracovní víkend.

Cesta Steva Jobse: iLeadership pro novou generaci

Autor knihy Jay Elliot, bývalý Senior Vice President spoločnosti Apple Computer a muž, ktorého si Steve Jobs vybral za svojho blízkeho spolupracovníka, vedie poslucháča na pozoruhodnú cestu Jobsovou úžasnou kariérou. Prináša živé príklady náročných úloh a víťazstvo Jobsovho leadershipu, opisuje inovatívne riadenie ľudských zdrojov, strategické plánovanie, predstavuje Jobsa ako najlepšieho „lovca mozgov“. Ukazuje poslucháčom, ako použiť jeho princípy a prístupy vo vlastnom živote a kariére. Stiahnite si audioknihu iLeadership pro novou generaci.

Inovátoři

Walter Isaacson prichádza s príbehom ľudí, ktorí nástup Jobsa a digitálneho veku umožnili. Ak chcete pochopiť, ako k inováciám skutočne dochádza a ako spolupráca vedie ku kreativite, potom je táto audiokniha tou správnou voľbou. Táto kniha má nádej stať sa klasickým textom o dejinách digitálnej revolúcie a nenahraditeľným sprievodcom svetom inovácií. Stiahnite si audioknihu Inovátoři.

 

Stiahnite si e-book Hacknite sa!

Buďte efektívnejší, rýchlejší a kreatívnejší. Nechajte sa inšpirovať technikami, ktorých princípy stále platia a riadime sa nimi doteraz. Prečítajte si výber toho najlepšieho z 10 ročnej histórie firemného blogu.

Osobné údaje (najmä e-mailovú adresu) spracúvame za účelom poskytnutia e-booku. Na poskytnuté osobné údaje sa vzťahujú zásady ochrany osobných údajov.

Komentáre