WebSupport blog

Čo sa podarilo v roku 2015?

Rok 2015 bol neskutočne náročný a plný zmien. Ján Cifra sa stal novým CEO, Tomáš Srnka novým CTO, uviedli sme na trh nové produkty, stovky kreatívnych domén, mega ospevované PHP7, ale zavarili sme si aj zbytočnými chybami, ktoré nás stáli nejeden šedivý vlas. Firma napriek tomu narástla až o 29,9% a získali sme 17 072 nových klientov.

Ruku v ruke sme sa snažili udržať kvalitu služieb popri tomto neuveriteľnom raste. Uvedomujeme si, že je to našou najdôležitejšou povinnosťou a makáme na tom každý deň. Za tie roky sme vybičovali očakávania do takých závratných výšin, kam až narástlo naše sebavedomie.

Málokto je však teraz na nás náročnejší ako my sami. Preto sme si koncom roka pozreli mesačné reporty a uvideli to kvantum skvelej roboty, ktorú sa nám podarilo v roku 2015 zrealizovať. Veď posúďte sami.

Q1 – prvý štvrťrok

Zbrojíme v súboji so spamom (2. časť)

Q2 – druhý štvrťrok

Nová akvizícia WebSupportu na maďarskom trhu

Vopred vyhraté tendre si strčte …

Q3 – tretí štvrťrok

Veľká skúška kvality WebSupportu

Q4 – štvrtý štvrťrok

Nová posila do WS – CEO

Inovovali sme databázové servery

Spustili sme výrazne rýchlejšie PHP 7

Najoverovanejšie domény

Najoverovanejšie nové TLD

Rast celkového počtu zákazníkov od roku 2011

Počty vyriešených ticketov na zákazníckej linke

Z roku 2016 uplynul ešte len 1 mesiac a už sme nasadili HTTP/2, Let’s Encrypt, prekopali sieť v datacentre a premigrovali kopu webov na nové servery. Už sa nevieme dočkať, keď vás budeme informovať o ďalšom technologickom update prostredníctvom nášho blogu. Sledujte nás a vďaka za priazeň.

Komentáre