WebSupport blog

Kúsky nás alebo história WS tričiek

Ako hovorí klasik, „máme tu pár tričiek.. a nie hocijakých“. Podarilo sa nám pozbierať skoro kompletný prehľad všetkých WS tričiek. Vybrali sme z archívu len tie, ktoré sú ešte stále reprezentatívne. Ku každému tričku sa viažu konkrétne zážitky a spomienky. Má niekto z vás ešte nejaké exkluzívne kúsky?

Party Hard

Tričko som mala oblečené len raz na jednom z eventov Websupportu, tuším v roku 2012. Uf, pre mňa to bola ozajstná party hard :/

Love & Brand & Web & Support

Moje obľúbené tričko. Obliekam si ho zvyčajne na WS akcie a čierna farba zakryje fakt všetko 🙂 Návrh vznikol v roku 2013.

Hrdinovia

Nový web, nový dizajn, nové tričká. V roku 2014 sme si ich prvýkrát obliekli na tradičnej jarnej grilovačke. V poslednom čase v ňom chodím cvičiť O:-)

Rocky

Najnovšie tričká s motívom Rockyho nechám bez komentára. Sú mega. I keď nerada priznávam, že tričká skôr vyniknú na mužoch 🙂

Bonus

Pamätné tričko z roku 2011. Perie sa v Pervole, ale čierna farba sa aj napriek tomu vytráca.

Stiahnite si e-book Hacknite sa!

Buďte efektívnejší, rýchlejší a kreatívnejší. Nechajte sa inšpirovať technikami, ktorých princípy stále platia a riadime sa nimi doteraz. Prečítajte si výber toho najlepšieho z 10 ročnej histórie firemného blogu.

Osobné údaje (najmä e-mailovú adresu) spracúvame za účelom poskytnutia e-booku. Na poskytnuté osobné údaje sa vzťahujú zásady ochrany osobných údajov.

Komentáre