WebSupport blog

Nová akvizícia WebSupportu na maďarskom trhu

Som veľmi rád, že po viac ako roku práce a dlhých vyjednávaniach môžem oficiálne oznámiť úspešnú akvizíciu novej firmy v Maďarsku Gyümölcstárhely – ktorá pôsobí na trhu od roku 2003 so siedmimi zamestnancami.

Na Slovensku sa stal Websupport najväčším a najkvalitnejším hostingom. Začali sme expandovať a v ostatných 3 rokoch sme začali služby ponúkať aj v Maďarsku a Čechách. Aby sme náš rozvoj v zahraničí ešte viac podporili, rozhodli sme sa hľadať lokálneho partnera.

Celý proces sa niesol v priateľskom duchu. Takto nám gratulovali noví kolegovia k 100 000 doménam
Inak, Gyümölcs znamená ovocie, a tárhely hosting. Keďže je však pre Slováka slovo gyümölcstárhely celkom dosť komplikované vysloviť, tak sme si vymysleli slovenský ekvivalent – Ovocníčkovia.

Na oplátku sme „ovocníčkom“ poslali originálny pozdrav s našim menami, pretvorenými do maďarčiny 🙂

Vďaka tomu, že sa nám podarilo nájsť firmu podobnú Websupportu spred niekoľkých rokov: firmu plnú mladých a šikovných ľudí, s výbornou firemnou kultúrou a obrovskou kreativitou, sa chceme pokúsiť zopakovať príbeh Websupportu aj v Maďarsku. To znamená, vytvorenie najlepšieho a najväčšieho hostingu v krajine.

V Gyümölcstárhely makajú fakt skvelí ľudia a veľmi sa teším na ďalšiu spoluprácu.

WebSupport a Gyümölcstárhely po podpise zmluvy
Viem, že vďaka spojeniu nášho know-how a skvelého lokálneho teamu sa nám to podarí. Taktiež verím, že táto akvizícia prinesie ďalšiu hodnotu aj pre slovenských zákazníkov. Jednak v praktických veciach ako zníženie cien domén ale aj v tom, ako sa ešte lepšie starať a príjemne prekvapovať zákazníkov (čo gyümölcstárhely vie naozaj skvelo).

Ihneď po podpísaní zmluvy sa oslavovalo pri kvalitnej maďarskej klobáse 😉
Tešíme sa veľmi na spoluprácu a nový zážitok.

Komentáre