WebSupport blog

Dosiahli sme 100 000 aktívnych domén

Máme za sebou ďalší míľnik. Dosiahli sme 100 000 aktívnych domén. Bola to dlhá a poučná cesta. Začala známou príhodou na strednej škole niekde v roku 2002, keď mi volal prvý zákazník cez veľkú prestávku a ja som jedol banán. Ten klient je doteraz u nás. Veľmi si to vážim, a ako poďakovanie, bude mať doménu navždy zadarmo.

Každý sa ma pýta, aký je recept na úspech a ako sa nám to podarilo. Ten klient a jeho vernosť  symbolizuje, začo vďačíme tomuto úspechu.

Zmyslom tohoto blogpostu je jediné. Poďakovať sa Vám za všetko. Za to, že ste s nami aj v dobrých aj zlých chvíľach. Že nás milujete aj nenávidíte. Že spolu s nami budujete svoje internetové životy. Že používate naše služby a že vyžadujete od nás 100 000 percentnú kvalitu a pripravenosť. Kvôli Vám to všetko robíme a Vďaka Vám sa to aj podarilo.

Jednou z mnohých vecí, ktoré pre Vás môžeme na oplátku urobiť, je nesklamať túto dôveru. Ešte viac pridať a makať najviac, ako vieme, aby ste boli spokojní, Vaše podnikanie a služby expandovali medzi ľudí.

Prvých 5000 domén nám trvalo 6 rokov. Za ďalších 6 sme dali zvyšných 95 000. To hovorí o tom, aký rast sme naštartovali, keď sme sa do toho poriadne pustili.

Musíme sa naučiť ešte veľa vecí a na to sa všetci tešíme

Vďake ešte raz všetkým.

Komentáre