WebSupport blog

Vyskúšajte novinky vo WebAdmine

Pripravili sme pre vás zopár ďalších užitočných vychytávok, ktoré vám spríjemnia život a uľahčia prácu v administračnom rozhraní. Zmeňte si jednoducho a rýchlo názov vášho hostingu, či údaje vo fakturačných údajoch, alebo zistite, aké možnosti vám ponúka nový SEARCH.

Zmena názvu hostingu
Odteraz si môžete slobodne meniť názvy jednotlivých hostingov tak, ako vám to vyhovuje. Spolu so zmenou názvu sa však zmení aj váš FTP login hlavného FTP účtu k hostingu. Prihlasovanie pomocou predošlého hlavného loginu už nebude možné a bude nutné použiť nový FTP login = nový názov pre The Hosting.

Zmena fakturačných údajov
Ak potrebujete, aby zaslaná faktúra obsahovala iné fakturačné údaje, nemusíte volať helpdesk. Prostredníctvom WebAdminu ich môžete zmeniť aj sami, no len na faktúrach z aktuálneho mesiaca. Presný postup nájdete na support.websupport.sk

Nový SEARCH
Jednoduchý výber domén sa zmenil na interaktívny SEARCH naprieč rôznymi kategóriami (hostingy, DNS, VPS, faktury, FTP, databázy, mailboxy, …). Vylistujte si všetky hostingy, VPS alebo domény jednoduchým kliknutím na šipku alebo vyhľadávajte všetkých kategóriach zadaním pár znakov.

Pomôcky:
Search môžete vyvolať aj stlačením znaku “/”
V aktívnom okne SEARCHu funguje aj pohyb šipkami, selekt „enterom“, či ukončenie ESC.

Obnova dát na FTP zo zálohy
Omylom ste zmazali dôležitý súbor? Nevadí, stále si ho môžete jednoducho obnoviť z našich záloh! Pozrite si návod, ako na to.

Import veľkých databáz
Možno ste už aj vy narazili na limit 96MB pri importovaní databáz. Aj na toto máme riešenie. Stačí postupovať podľa tohoto návodu.

Zmena DNS záznamov gTLD domén
Doteraz ste mali možnosť meniť DNS záznamy len pri .sk, .cz a .eu doménach. Po novom pribudla možnosť meniť si DNS záznamy aj pri doménach .com, .net, …

Veríme, že tieto novinky oceníte a uľahčíte si prácu s našimi službami. V prípade, že máte akékoľvek návrhy na ďalšie zlepšenia, neváhajte nám o nich napísať do komentárov.

Komentáre