WebSupport blog

Aké mobilné appky používame

Zaujíma vás, čo majú vo svojich mobiloch zamestnanci WebSupportu? Zistili sme od kolegov z rôznych oddelení, aké appky používajú denne vo svojich smartfónoch. Chceli sme vedieť, bez akých vychytávok si nevedia predstaviť svoj (nielen) pracovný deň.

Michal Truban (CEO)
Používam Evernote – na poznámky a všetko okolo toho. Kalendár na plánovanie programu, väčších taskov a stretnutí. Dôležitý je pre mňa aj Wunderlist – na zapisovanie nápadov, odporúčaní a krátkodobých taskov. Na väčšie dokumenty používam, samozrejme, nástroje v Google Drive.

Lucia Kubinská (Art Director)
Využívam Spotify, inak nemám na telefóne uloženú žiadnu hudbu. V aute som už niekoľkokrát bola vďačná appke Waze. Je to príklad pekne spravenej a riadne užitočnej aplikácie pre šoférov. Odkedy mám smartfón, nechce sa mi nikam nosiť foťák, takže na fotky zdravá kombinácia Instagram + Snapseed + VSCO.

Ivan Kopčík (CDO)
Aplikáciou s veľkým A je pre mňa jednoznačne Pocket. Dá sa povedať, že kvôli nemu som si kúpil aj svoj iPad :). Neskutočnou výhodou je, že si môžem kdekoľvek pridať článok do Pocketu, ktorý sa automaticky spracuje a stiahne do zariadenia. Následne, aj bez prístupu na internet, si môžem články v pokoji prečítať a prípadne otagovať. V ostatnom čase som sa ponoril do používania aplikácie Evernote. Využívam ju hlavne pre jej bezproblémovú synchronizáciu naprieč rôznymi zariadeniami a platformami. Na zdieľanie dokumentov využívam Google Drive a veľmi mu fandím. Ak to zosumarizujem, tak moje najpoužívanejšie aplikácie sú cloudové aplikácie.

Tomáš Klempai (COO)
Keďže patrím k vodičom, ktorí radšej idú dlhšiu trasu, ako by mali čakať niekde v zápche, často používam Google Maps, práve pre vyhnutie sa kolónam. Pre vytvorenie rýchleho obrazu o aktuálnej situácii všade naokolo používam Teraz.sk. Ako “najväčší” priaznivec sociálnych sietí je moja top appka Facebook 🙂

Fero Volár (System Administrator)
Svoj pracovný, ale aj súkromný čas si manažujem cez Toodledo. Na aplikáciu som si za roky veľmi zvykol – je vhodná na pripomienky a poznámky, ale zároveň perfektná pre život v rytme GTD. Po „násilnej smrti“ Google Readera som viac na Twitteri, takže Tweetbot. A čo nemám v hlave, mám v Evernote.

Prezraďte nám aj vy, aké aplikácie používate najčastejšie vo svojich mobilných zariadeniach a ako vám uľahčujú život.

Komentáre