WebSupport blog

Websupport silnie aj vplyvom nového investora

Som rád, že po niekoľkomesačnej práci vám môžem prezradiť úžasnú novinku – do WebSupportu pribudol nový partner-investor. Ide o našich priateľov z Monogram Ventures, ktorí sú investormi aj v takom projekte, ako je napríklad Piano Media.

WebSupport je od samého začiatku zisková, zdravá a rýchlo rastúca firma. Externé investície sme preto dlho neriešili. Keď však prišla táto možnosť od ľudí, ktorí v biznise zažili svoje a sú pre nás inšpiráciou, povedali sme si, že je to tá správna cesta pre ďalší rozvoj.

Napriek tomu, že z našej malej milej firmičky sa stáva už celkom veľká firma, snažíme sa v nej udržať startupového ducha a nepretržite inovovať. Našich investorov preto berieme ako tých, čo nás budú v tejto atmosfére podporovať a odovzdávať nám časť svojho know-how. Jednou z najdôležitejších firemných hodnôt je „(neustála) evolúcia“. Tento krok preto vnímam ako jeden z mnohých, ktoré nám pomáhajú WebSupport ustavične zlepšovať.

Monogram Ventures, a. s., investuje okrem finančných prostriedkov najmä svoju energiu a skúsenosti do rozvoja inovatívnych projektov, ktoré majú potenciál dokázať niečo viac, ako tu len jednoducho byť. WebSupport sa ukazuje byť nielen lídrom vo svojom segmente, ale najmä má potenciál preraziť v iných perspektívnych segmentoch, ktoré znamenajú budúcnosť,“ hovorí Jan Jenča z Monogramu a my sme radi, že to vníma práve takto, pretože nás čaká mnoho veľkých zmien.

Personálne stále rastieme, tešíme sa na nového CTO (informácie čoskoro), novú architektúru – na Slovensku tak pripravíme bezkonkurenčné riešenie, na ktorom vyrastú nové produkty a služby. Chystáme veľké produktové novinky, ktoré ponúkneme aj na svetovom trhu.

Ochota dozrieť na ešte lepšiu je pre nás stále kľúčová a sme radi, že máme takú obrovskú podporu skúsených biznismenov z Monogramu práve v čase, kedy uvedieme novinky a potvrdíme svoju pozíciu lídra.

P.S.: Netreba sa obávať negatívnych zmien. Firma je zdravá, samostatná a jej vedenie ostáva naďalej v našich rukách. Investícia ju len posunie o ďalší level vyššie.

Komentáre