WebSupport blog

Návrat k top kvalite

WebSupport sa stal jednotkou vďaka kvalitným produktom a službám, ktoré nemali konkurenciu. V mnohých oblastiach sme nastavili „benchmark“. Žiaľbohu, a niekedy aj chvalabohu, ale teraz žiaľbohu, sme zaznamenali taký veľký nárast klientov, že nám práve kvalita začala pokrivkávať.

Serie nás to. Chceme opätovne dosiahnuť top kvalitu a toto je náš plán:

  Nová architektúra
  Admin tím finalizuje projekt novej architektúry, ktorá nás posunie na nový level. Na jej vybudovanie preinvestujeme pol milióna až 1 milión eur. S implementáciou začneme v nasledujúcich mesiacoch a bude pokračovať v priebehu celého roka 2013. Pre vás to bude znamenať stabilnejšie, dostupnejšie služby, lepší monitoring a zrýchlenie väčšiny zásahov z našej strany.

  CTO a rozšírenie tímov
  Máme šťastie, že v našom admin tíme sú neuveriteľní skilleri, no rast firmy ich zaťažil kopou manažérskych a procesných úloh. Preto hľadáme človeka (nového šéfa technológií), ktorý ich od týchto povinností odbremení. Aktuálne dokončujeme nábor cca 10 nových ľudí, ktorí pomôžu zvládať nápor na admin, helpdesk a devel tím.

  Úprava produktov
  Zmenou prejdú aj súčasné produkty. Prekopeme podmienky, pridružené služby (napr. zálohovanie), všetko s cieľom sprehľadniť našu ponuku a priniesť produkty “bez kompromisov”.
  Naviac pripravujeme produkt, ktorý úplne zmení spôsob nakupovania webových služieb.

  Zastavujeme plánované marketingové aktivity
  Kým nebudeme opätovne spokojní s kvalitou, nechceme vyvíjať žiadne nové marketingové aktivity. Nechceme s vami prestať komunikovať, ale vyhýbame sa bullshitovaniu.

Premýšľali sme nad gestom, ktoré by sme mohli voči vám spraviť (zľavy, predlžovanie služieb, kredity, propagácia klientov, extra služby zdarma). Pochopili sme však, že jediné, čo vás poteší, je kvalitný produkt. Preto vás budeme pravidelne informovať o zrealizovaných zlepšeniach a zdieľať s vami ďalšie kroky.

Realizácia týchto opatrení môže trvať dlhšie obdobie, počas ktorého sa môžu vyskytnúť opäť nejaké problémy. Nepracujeme na ničom inom a veríme, že si s tým nakoniec poradíme.

Naším firemným cieľom je pomáhať našim zákazníkom. Ak vám môžeme nejako vyjsť v ústrety, napíšte nám na obchod@websupport.sk, marketing@websupport.sk alebo bez problémov píšte aj priamo na truban@websupport.sk.

Komentáre