Kategórie
Novinky

Nové HTML layouty pre naše maily

html email

Ako ste si už iste všimli, pred pár dňami sme do éteru spustili úplne novú koncepciu e-mailov, ktoré si odteraz môžete vychutnávať. Veľmi sa z nich tešíme, a aj preto sa s vami o ne v tomto príspevku radi podelíme 🙂

Naše doterajšie e-maily pozostávali z čistého plain textu a neobsahovali žiadny grafický prvok. Z doby ľadovej sme sa konečne zobudili a rozhodli sa využiť veľmi obľúbené HTML layouty. Na porovnanie starých a nových mailov bohato poslúži nasledujúci obrázok:

old_new

Kompletný redizajn postihol všetky verzie e-mailov. Pre prípad, že ste ešte niektoré nevideli, vám teraz odhalíme každú jednu verziu.

faktura_k_zaplatenym_sluzbam

konci_platnost_sluzby

objednavka_bola_spracovana

platnost_sluzby_skoncila

predfaktura

registracia

Mailová komunikácia je veľmi podceňovaná, no práve prostredníctvom jej optimalizácie  môžete získať viac spokojných a verných zákazníkov.  Naše marketingové odelenie sa zaoberá aj touto problematikou a radi vytvoríme niečo podobné aj pre vás. Stačí nás kontaktovať.

Autor: Websupport Team

Sme slobodná a otvorená firma. Robíme to, čo nás baví a chceme každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie.

9 odpovedí na “Nové HTML layouty pre naše maily”

Musim povedat, ze za posledny rok co vidim veci websupport, tak musim poslat pochvalu co sa tyka UI webbu, adminu a tieto maily vyzeraju tiez velmi k svetu, len tak dalej!!!

Chcelo by to mozno trosku modifikovat(zmodernizovat) logo :)))

Wacho, Londyn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.